kredyty online

Mistrzostwa Śląska w kat.młodzieżowych

Przez ostatnie parę weekendów rozgrywane były Indywidualne Mistrzostwa Śląska 2016 w kategoriach młodzieżowych tj. Młodzik,Kadet i Junior.W turniejach które były rozgrywane w Jastrzębiu Zdroju i Sosnowcu, Akademię reprezentowało czterech zawodników.
W kat. Młodzik: Tomasz i Kamil, w kat. Kadet: Szymon i w Juniorach: Jakub. Nasi zawodnicy dobrze zaprezentowali się w poszczególnych kategoriach wiekowych na tle najlepszych zawodników Śląska w grach indywidualnych, deblach i mikstach. Wiemy nad czym mamy pracować i jak ciężko trenować, aby w najbliższym czasie nasze wyniki były jeszcze lepsze i wygrywać z najlepszymi - to słowa Naszych zawodników. Dziękujemy Naszym zawodnikom za zaangażowanie i walkę !! Jeżeli na treningach dalej będziecie dawać z siebie wszystko...... kolejne zawody napewno przyniosą sukces :)  


Szczegółowe wyniki Mistrzostw Śląska:

Młodzicy:

Indywidualnie
Kamil Namyślik  33-48
Tomasz Lutostański 49-59


Gra podwójna:
Namyślik - Lutostański  17-30

Kadeci:

Indywidualnie:
Szymon Szykulski  17-24

Gra Podwójna:
Szykulski - Mugowski( AZS Gliwice) 9-16

Gra Mieszana:
Szykulski - Bryś( Tajfun Ligota Ł.)  17-27

Junior:

Indywidualnie:
Jakub Dziadkowiec  25-30

Gra podwójna:
Dziadkowiec - Bandzerewicz(Borowa Wieś)  9-16

Gra mieszana:
Dziadkowiec - Mędrala(Ruda Śląska)  17-22

 

 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego